„w sieci”

Mama Pediatra to nie tylko ta strona. Okresowo pojawiam się również u innych 🙂 Poniżej znajdziecie kilka artykułów, których jestem autorką lub do których udzielałam wywiadu 🙂 Pozdrawiam, Dagmara

mamy lekarki o szczepieniach naOstre zapalenie oskrzeli u dzieci! | Na co zwrócić uwagę i czego nie wolno nam zignorować?

Ból wzrostowy – jak go rozpoznać i jak pomóc dziecku?

Trzydniówka, czyli krótka historia niedługiej choroby.

Badania noworodka – co nam mówią o zdrowiu maleństwa?

Dopadła Cię grypa? Sprawdź, jak ją leczyć i pamiętaj, że wywołują ją wirusy!

Badania USG u dzieci | Kiedy warto je wykonać?

Zakażenia układu moczowego u dziecka – przewodnik dla rodzica!


Wrażliwa skóra dziecka (i rodzica) w słońcu.


PODNOSZENIE GŁÓWKI U NIEMOWLĄT – NASZE NAJLEPSZE SPOSOBY.


5 thoughts on “„w sieci”

  1. Witam, mam problem moja coreczka ma 14 miesiecy, od trzech tygodni zauwazylam u niej podczas kapieli plamy na pleckach typu czerwone pryszczyki I jeden duzy jakby okragly liszaj w dotyku chropowaty. Jest to bardzo dziwne gdyz pojawia sie to tylko podczas goracej kapieli a w dzien nic nie widac. Do tego corka jak ma gola skore drapie sie strasznieaz czasem do krwi, lecz w ubrankach nie…Prosze o pomoc gdyz moj pediatra nie wie jak mi pomoc. Odrobaczylam progilaktycznie coreczke.
    Pozdrawiam

  2. Witam! Syn zarazil się ospa w szkole. Przechodził ja bardzo łagodnie. Miał tylko kilka pryszczykow które szybko się zagoily. Dwa tygodnie później zachorowała Jego 4-letnia siostra. Od około 4 dni ma gorączkę (w nocy około 38 stopni). Ma bardzo dużo pryszczykow -na całym ciele,na brzuszku plecach,nogach,nawet na palcach stop na waginie wokół ust i oczu. Pryszczyki są bardzo duże. Jedne się powoli goja. Reszta wciąż pojawia. Smaruje je przeźroczystym żelem na ospe i daje leki antyhistaminowe. Nie ma apetytu,jest batdzo oslabiona. Narzeka na bole brzucha.Wygląda to niezbyt dobrze. Czy powinnam zglosic się do.lekarza?czy choroba przebiega prawidłowo?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *