patronite.pl

Jest takie miejsce w sieci, gdzie możecie docenić moją działalność internetową. To serwis patronite. Sama nie wiedziałam o jego istnieniu jeszcze kilka miesięcy temu. Natknęłam się na niego u „Doktor Ani”, a później u „Położnej Kasi” i postanowiłam sprawdzić czym jest patronite. W jednym miejscu zbiera on twórców, którzy wnoszą coś fajnego do świata wirtualnego, ale i osoby, które doceniają te treści.

Krótko o patronite

Serwis stworzony by wspierać działające w wirtualnym świecie osoby. Ja jestem autorem, a Wy możecie zostać moimi patronami. Możecie wspierać mnie co miesiąc, zacząć i skończyć w dowolnym momencie.

Dzięki temu poznacie mnie bliżej, przyjrzycie się mojej pracy „od kuchni” i będziecie brać czynny udział w tworzeniu strony mamapediatra.pl

Chciałabym stworzyć taki „wewnętrzny krąg” osób, które mi kibicują.

Progi – czyli o comiesięcznej kwocie wsparcia

Do Waszej dyspozycji oddaję na razie 4 progi wsparcia mojej osoby. 5zł, 10zł, 15zł i 45zł. Od kwoty 10 wzwyż – przysługują Ci dodatkowe profity dla patrona.

W zależności od kwoty wsparcia te profity to:

  • dostęp do grupy na facebooku gdzie będziecie mieli możliwość proponowania tematów do opracowania przeze mnie – raz w miesiącu zagłosujecie, który artykuł ma się pojawić na blogu jako pierwszy 🙂 Nie chciałabym jednak aby na tym kończyła się Wasza rola jako patronów. Pytajcie – mówcie o swoich wątpliwościach w danym temacie – wszystkie odczaruję we wpisie 🙂
  • poznanie mojej pracy „od kuchni”
  • spotkania ze mną „na żywo” ale w ograniczonym gronie – przed transmisjami możecie mi przesłać pytania, na które postaram się odpowiedzieć (stąd ograniczona liczba osób w tym progu żeby łatwiej było ogarnąć te pytania).

Wybrane przez patronów artykuły pojawiać się będą na blogu, ale pracę od kuchni poznają tylko patroni z dwóch ostatnich progów. Nie będę tego publikować publicznie.

Nagrody – po osiągnięciu miesięcznej kwoty wsparcia

Dodatkowo w zależności od tego jak wiele osób się uzbiera w tym gronie patronów to tworzyć będę również fajne nagrody 🙂 Jedną z nich będzie mała opowieść o mojej medycznej przeszłości – opowiem jak to się stało, że poszłam na medycynę? Jak przetrwałam studia? Dlaczego wybrałam pediatrię? Co lubię najbardziej w mojej pracy?

Inna nagroda to poradnik o NOPach (który stworzę przy osiągnięciu konkretnej kwoty – oddam do Waszej dyspozycji i będę oczekiwała komentarzy zwrotnych jeśli uznacie, że potrzebuje ewentualnego rozwinięcia) lub regularne spotkania na żywo (niezależne od tej transmisji dla patronów z progu 45 zł).

W miarę osiągnięcia konkretnych nagród i po Waszych propozycjach mogą pojawiać się kolejne 🙂

Po co?

Pewnie niektórym z Was nasunie się takie pytanie. Po co to robisz? Nie może być „jak zwykle”? Pewnie może. I jest. Blog działa na tyle intensywnie na ile pozwala mi na to moja rodzina i praca zawodowa i to się nie zmieni. Wiem jednak, że wśród moich czytelników są osoby, które chcą mi się w drobny sposób odwdzięczyć, niejako „wręczyć mi kwiatka”. Serwis patronite daje taką możliwość.

Są wśród Was również osoby, które bardzo by chciały mieć większy wpływ na treści poruszane na blogu. Zaproponować temat i zadać do niego dodatkowe pytania – bycie patronem da Wam taką możliwość.

To wsparcie finansowe pomoże mi również ogarnąć koszty prowadzenia bloga – chociażby domenę czy hosting. Może w przyszłości uda mi się zaangażować informatyka do pomocy.

Jeśli moje treści okazały się dla Ciebie przydatne to możesz zostać moim patronem. Będziesz decydować o czym napisze artykuł czy spotykać się ze mną w trakcie zamkniętych relacji „na żywo”. A może podsuniesz mi jeszcze jakieś fajne pomysły? Chcesz czynnie uczestniczyć w tworzeniu bloga? Zapraszam:

https://patronite.pl/mamapediatra?podglad-autora